Ook dit jaar slaan de organisaties van BeetjeDansen & Rebirth Festival samen met Den Domp de handen ineen voor een groots feestfestijn in Strûivendûrp. Vanaf vrijdag 28 februari zal het feest in de tent wederom gaan losbarsten!
Op vrijdagavond trappen we dit jaar af met een grandioos feest & gezelligheid tijdens BeetjePolonaise. Met hierbij optredens van spectaculaire feestartiesten zoals Kruzo, Ronnie Ruysdael, ZIGGY, La Bunga, Frank Smeekens & Tommy Santo!
Op de zaterdag kijken we weer eerst gezamenlijk naar de optocht met het Struivendurp straatcarnaval voor, tijdens én na de optocht. En daarna natuurlijk weer snel naar de feesttent op ’t plein.
En dan de verrassing dat onze feesttent dit jaar ook op zondag is geopend. Met Feest DJ Mats om 14:00 openen we de deuren voor een fantastisch kindercarnaval, met spelletjes, luchtkussens en kinderbar van Den Domp. En later op de avond tot aan 23.00 zal niemand minder dan Tommy Santo er een gigantisch feest van komen maken!
Maandag is de laatste dag in de tent en staat in het teken van ’t Lamballenbal 2025. Met onder meer de grootste carnavalscantus van Brabant: de Struivencantus en een optreden van De Deurzakkers met Lamme Frans die samen de carnavalsclassic “Het feest kan beginnen” in een nieuw jasje hebben gestoken.
Den Domp zal dit jaar dus alleen op dinsdag open zijn om carnaval 2025 grandioos af te sluiten met vanaf 14.00 het enige echte Struifjesbal met o.a. gratis poffertjes voor de kleintjes.